Grand Cru Ocumare 70%, 50g

Single Origin čokoláda z oblasti Valle dell'Ocumare ve Venezuele, pochází vzácné kakao pro tuto tabulku tmavé čokolády Grand Cru Ocumare, které je skutečným chuťovým zážitkem.

Ocumare 70% je čokoláda s intenzivní a artikulovanou vůní. Po ochutnání se okamžitě objeví typická hořkost kakaa Criollo a jeho jemně charakteristická, aromatická a přetrvávající nuance. Komplexní chuť s nádechem červeného ovoce, ořechů a švestek. Čokoláda Grand Cru ideální pro ochutnání samostatně nebo doprovázenou zralým rumem i whisky.

CRIOLLO KAKAO
Criollo je jednou z nejstarších odrůd kakaa, původem z Mexika a již ji známe z dob Mayů. Jeho semena jsou bohatá na vonné látky, které jí dodávají intenzivní a komplexní aroma. Z kakaových rostlin je Criollo nejdelikátnější, ale zároveň nejcitlivější vůči špatnému počasí, proto jsou plantáže Criollo vzácné a čistá čokoláda Criollo dnes patří k nejvzácnějším na světě.

 

Vyprodáno
Kód: 41548
135 Kč

Kolekce Blend & Cru představují pravou čokoládovou
 harmonii a zážitek, jako například Intense Dark 62%,
Gourmet Milk 42% nebo Gourmet White Chocolate. Vyrobeno
z kakaových bobů nejlepšího původu. Řady Grand Cru jsou
zase cesty na nejlepší kakaové plantáže světa,
od Madagaskaru po Ekvádoru.

Nejen káva, ale i čokoláda vypráví svůj příběh cest kolem světa, exotických krajin, tradic a receptů. Vydali jsme se na cestu za poznáním těch nejlepších a nejprestižnějších kakaových bobů od Indie, přes Costa Ricu až po Madagaskar, abychom Vám mohli nabídnout výběr těch nejlepších čokolád, jako zážitků z každého regionu. 100let se věnujeme kávě ,ve které máme naší duši nadšení a vášně, kterou jsme propojili i s čokoládou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu