ATTIMO DI PAUSA CLASSICO, 1kg

Klasická kávová směs VENDING. Bohatá kréma, plné tělo a vysoký obsah kofeinu s příjemnou a vyváženou chutí. 

Ideální k použití pouze do automatických kávovarů 

Můžeme doručit do:
17.6.2024
Skladem
Kód: 30810
440 Kč
Kategorie: Zrnková káva
Hmotnost: 1 kg

Ideální pro váš plně automatický kávovar

Výborná a přitom levná směs z gurmánské pražírny Filicori Zecchini.

Brazilská zrna Arabica a zrna indické Robusta jsou jednotlivě pražená a výsledkem je intenzivní espresso v šálku s výrazným charakterem a dlouhým závěrem na patře. Attimo di Pausa je extrémně plné s výraznými tóny toastového chleba a lískových oříšků.

Tento všestranný přístroj je vizitkou prodejní řady Filicori Zecchini (kávy speciálně pro plně automatické kávovary). Celá řada představuje nepřekonatelnou hodnotu za peníze: chutná espresso káva pro každodenní požitek za rozumnou cenu.

Výraz „Attimo di Pausa“ znamená v italštině něco jako „chvíle klidu“. Vychutnávání této kávy by mělo povzbudit malou přestávku k hlubokému nadechnutí v každodenním životě - a to vždy dělá!

Výběr zrn v této espresso směsi je sestaven a upražen tak, aby sliboval požitek v plně automatických kávovarech jak na espresso a cappuccino, tak i jako dlouhý šálek s plnou chutí. Perfektní káva do vaší kanceláře nebo do plně automatického stroje doma.

Stejně jako všechny kávy Filicori Zecchini je i tato káva balena v aroma sáčku s ventilem čerstvosti a je tedy dobře chráněna.

Rozhodně stojí za vyzkoušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu