Čaje, Strana 2

Cena

98210
198210
xfd earl grey blue flowers copia
200 Kč

Černý čaj s modrými květy. Jemná směs nejvybranějších cejlonských čajů, lahodně provoněna esenciálním bergamotovým olejem a obohacena o lístky lilie.

Kód: 41364
hyk english breakfast copia
200 Kč

Čistý cejlonský čaj z celých lístků, plnou chutí, výrazného charakteru a aroma.

Kód: 41366
b37 camomilla miele copia
200 Kč

Heřmánkový čaj s medem. Přírodní heřmánek obohacený o med. Uklidňující a tišící žízeň. Heřmánek napomáhá trávení a podporuje kvalitní odpočinek.

Kód: 75
fyu infuso d estate copia
200 Kč

Letní infúze z nádherných květů a ovoce, ideální v horkém letním dni, kdy osvěží a uhasí žízeň. Mimořádně účinná, když je podávána s ledem.

Kód: 81
92e infuso d autunno copia
200 Kč

Podzimní infuze. Vyrovnaná ovocná směs s kousky pomeranče, jablka a skořice. Revitalizující a regenerující nápoj.

Kód: 78
rwq rooibos dolce copia
Čaj rooibos, 20 sáčků
Momentálně nedostupné
200 Kč

Sladký rooibos, nazývaný také jako ˇČervený čaj“, je nápojem bez kofeinu s mírnou příchutí lískového oříšku. Přirozeně sladký a to i bez přidání cukru.

Kód: 83
ay6 rosa nel bosco copia
200 Kč

Černý čaj s lesní růží. Kvalitní cejlonský černý čaj s přírodními kousky jahod, malin, okvětních lístků a aroma růže. Vyjímečná směs chutí a lahodného aroma.

Kód: 84
cgv tO verde camomilla copia
200 Kč

Směs zelených čajů pocházejících z Cejlonu a Číny s přirozeně sušenými a celými květy heřmánku. Uvolňující a uklidňující nápoj.

Kód: 86
rqs tO verde gelsomino copia
200 Kč

Zelený čaj s jasmínem. Zelený čaj nejvyšší kvality z čínské provincie Hunan. Obsahuje květy jasmínu a je charakteristický jejich přírodním odstínem a aroma.

Kód: 82
6xl tO verde menta copia
200 Kč

Zelený čaj s mátou. Směs zelených čajů pocházejících z Cejlonu a Číny, obohacena o mátové lístky sušené na slunci. Jemný a osvěžující nápoj.

Kód: 77
vro infuso d inverno copia
200 Kč

Jedinečná čajová směs sušeného ovoce, bylinek a aromat. S kousky ibišku, šípku, malin, pomeranče a skořice. Dodává povzbuzující pocit v zimním období.

Kód: 79
9eq infuso di primavera copia
200 Kč

Jarní infuze se zeleným čajem. Půvabný jarní čaj. Vytříbená směs sezónních květů, ovoce a zeleného čaje, bohatá na antioxidanty.

Kód: 80
Nahoru
Další produkty
25 položek celkem