Delicato - 1kg

Prestižní směs kávových zrnek nejvyšší kvality v poměru 85% arabica a 15% robusta.

Můžeme doručit do:
17.6.2024
Skladem
Kód: 30548
994 Kč
Kategorie: Káva

Směs nejkvalitnějších Arabik a Robusty z Indie, upražené z vybraných kávových zrn, kde byla užita metoda tradičního způsobu umytí kávových zrn a zachována jedinečná a intenzivní vůně. Delicato je mimořádně vyvážená káva s překvapivou povahou a bohatou krémou bez známek vysoké acidity.

Delicato je směs výběrové kávy 7 druhů zrn, která kombinuje přirozenou sladkost brazilské arabiky, s kořeněnými náznaky nejkvalitnější indické robusty a elegantní vůni nejlepších guatemalských zrn. Výsledkem je káva s vyváženou a kulatou chutí s nízkou až střední aciditou. Křehká, ale členitá vůně nabízí známky horké čokolády, náznaky vanilky a opékaného chleba s přetrvávající jemnou chutí. Tato bohatá, chutná směs byla certifikována Národním institutem italského espresso(INEI).
 
Tajemství "umyté kávy"
Kompletní praní kávových zrn, je tradiční způsob zpracování kávy. Z kávové třešně se po sklizení odejme zrnko, přičemž drahocenná kaše se nazývá "pergamen". Fazole jsou ponořeny do vody a jsou ponechány několik dní kvůli kvasení. Zrna jsou pak opláchnuty a vysušeny přirozenou cestou. Kvůli tomuto pečlivému procesu mají vypraná zrna kávy jemnější a zajímavější charakteristky.

Tajemství pro "dokonalé pražení"
Pražení je jemný a rozhodující okamžik při výrobě kávy. Během tohoto procesu se zelené fazole typizují do tmavě hnědé barvy a získávají konečnou a jedinečnou vůni. Nejlepší teplota pražení se liší od jedné odrůdy kávy k druhé. Aby bylo dosaženo vynikající kvality finální směsi, každý druh zelené kávy musí být pražený odděleně.
 
Blends: Brazílie Santos ny2, indický pergamen pb, Guatemala, indický pergamen ab

5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PH Avatar autora | 30.4.2024
Vynikající káva - lahodná, jen by mohla být levnější , když už jsem si u Vás udělal registraci a budu brát pravidelně ...
5
LK Avatar autora | 14.3.2024
Nejlepší káva a český dodavatel! Rychlé doručení, krásně zabaleno, káva bezkonkurenční.
5
AV Avatar autora | 21.2.2024
Výborná káva s nízkou aciditou. Opakovaně kupovaná. Doručení rychlé, spolehlivé. Jen ty čokolády chybí…😅
5
LG Avatar autora | 16.12.2023
Kafe je vynikající
5
Avatar autora | 22.8.2023
Výborná káva.
5
ZN Avatar autora | 27.6.2023
Skvělá,doporučuji!!!♡
5
Avatar autora | 23.5.2023
Káva je výborná, chutná celé rodině.
5
Avatar autora | 16.2.2023
Nejlepší káva, jakou jsem kdy pila. Pořádná chuť a vůně kávy, žádný patok. Komunikace s obchodem perfektní, jsem maximálně spokojená. Určitě objednám zase.
5
M Avatar autora | 21.1.2021
Dlouho jsem zkoušela různé dodavatele kávy, ale zcela jistě doporučuji tuto, protože mi ostatní připadaly jak zředěná voda, nebo příliš kyselé a nebo chutnalo každé balení kávy jinak. Nádherná pěna a vyvážená chuť s bohatou pěnou na espressu . A přístup jejich týmu mě velmi nadchl, nemají problém s vámi trpělivě popovídat a zodpovědět dotazy. Snad jsem moc nezdržovala :) Děkuju a určitě objednám znovu. M.
Zpět do obchodu