Forte - 1kg

Prestižní směs zrnkové kávy v poměru 80% arabica a 20% robusta.

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 30549
789 Kč
Kategorie: Káva

Směs nejkvalitnější Arabiky a Robusty, upražené z vybraných kávových zrn, kde byla užita metoda tradičního způsobu umytí kávových zrn a zachována jedinečná a intenzivní vůně. Delicato je mimořádně vyvážená káva s překvapivou povahou.

Forte je výraznou a odvážnou směsí 7 druhů kávových zrn. Plná, chutná káva, která nabízí hladkou chuť, intenzivní vůni a špičku na okraji hořkosti. Známky pečených cereálií a dlouhotrvající chuť, činí Forte ideální směsí pro milovníky silnější kávy, která nabízí skvělý zážitek z chuti. Směs Forte byla certifikována Národním institutem italského espresso(INEI).

Tajemství "umyté kávy"
Kompletní praní kávových zrn, je tradiční způsob zpracování kávy. Z kávové třešně se po sklizení odejme zrnko, přičemž drahocenná kaše se nazývá "pergamen". Fazole jsou ponořeny do vody a jsou ponechány několik dní kvůli kvasení. Zrna jsou pak opláchnuty a vysušeny přirozenou cestou. Kvůli tomuto pečlivému procesu mají vypraná zrna kávy jemnější a zajímavější charakteristky.

Tajemství pro "dokonalé pražení"
Pražení je jemný a rozhodující okamžik při výrobě kávy. Během tohoto procesu se zelené fazole typizují do tmavě hnědé barvy a získávají konečnou a jedinečnou vůni. Nejlepší teplota pražení se liší od jedné odrůdy kávy k druhé. Aby bylo dosaženo vynikající kvality finální směsi, každý druh zelené kávy musí být pražený odděleně.

Blends: Brazílie Santos ny2, indický pergamen pb, Guatemala, indický pergamen ab

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DK Avatar autora | 10.5.2023
výborná káva
5
LH Avatar autora | 23.2.2023
Velmi
5
IK Avatar autora | 20.1.2021
Vynikající káva, přesně podle našich představ. Dostatečně silná, není kyselá, prostě lahodná. Všichni doma si na ní pochutnáváme.
Zpět do obchodu